ТОВ «НВП «Авіаційні системи України» вступив в Асоціацію виробників озброєння і військової техніки України.

Асоціація виробників озброєння і військової техніки України – це громадська організація за законодавством України, що об’єднує більшість приватних українських компаній військово-промислової галузі. Компанії – члени Асоціації за останні роки забезпечили Армію України значною кількістю бронетехніки, засобами протиповітряної оборони, засобами радіоелектронної боротьби, безпілотними літальними апаратами та іншими зразками сучасної зброї та військової техніки.

Стратегією асоціації є підвищення обороноздатності України шляхом оснащення Збройних Сил України новітніми зразками озброєння і військової техніки, забезпечення максимальної сумісності зі стандартами НАТО, ефективне і контрольоване використання державного оборонного бюджету.

ТОВ «НВП« АСУ в складі Асоціації має можливість брати участь у забезпеченні громадського контролю за діяльністю державних установ у сфері реалізації державного оборонного замовлення, розвивати співпрацю з іноземними виробниками, розробляти і реалізовувати спільні проекти.